Title Image

Par mums

Par uzņēmumu MAGMA

Mēs esam sanitārtehnikas vairumtirdzniecības uzņēmums un vienīgais jaucējkrānu ražotājs Latvijā. Mūsu salons ir īpaši tendēts uz individuāliem risinājumiem.

Mūsu mērķis – vairot prieku un ērtības cilvēku dzīvē. Mūsu nodoms – operatīvi piegādāt klientiem santehnikas preces plašā sortimentā ar ideālu cenas-kvalitātes attiecību.

Ievērojot tirgus prasības pēc cenas un Uzņēmuma izvirzītās prasības pēc kvalitātes, SIA „MAGMA” 2009.gadā uzsāka jaucējkrānu komplektāciju, rūpīgi pārdomājot un piemeklējot katru detaļu no atšķirīgiem ražotājiem. Savukārt lokanos pievadus SIA „MAGMA” ražo jau no 2005.gada. Tiek piedāvāti vairāk nekā 400 dažādu veidu un garumu pievadi.

Visi MAGMA jaucējkrāni, pirms tie nonāk veikalu plauktos, tiek rūpīgi testēti, pārbaudot tos gan vizuāli, gan tehniski, lai vairotu prieku un ērtības cilvēku dzīvē. Visas komponentes, kas paredzētas saskarei ar ūdeni, ir veidotas no augstākās kvalitātes misiņa, kas nodrošina gan augstāku jaucējkrānu kvalitāti, gan tā izmantošanu, nekaitējot cilvēku veselībai.

Visiem MAGMA jaucējkrāniem ir raksturīga izcila cenas-kvalitātes attiecība, kam par apliecinājumu kalpo klientu pozitīvās atsauksmes par jaucējkrānu kvalitāti, zemais garantijas gadījumu skaits (<0,5 %) un augšupejoša pārdošanas līkne.

100
Cilvēks kā galvenā vērtība
100
Piegādes noteikumi
100
Civiltiesiskā apdrošināšana
100
Pārbaudīta produkcija