Title Image

Par mums

Par uzņēmumu MAGMA

Mēs esam sanitārtehnikas vairumtirdzniecības uzņēmums un vienīgais jaucējkrānu ražotājs Latvijā. Mūsu salons ir īpaši tendēts uz individuāliem risinājumiem.

Mūsu mērķis – vairot prieku un ērtības cilvēku dzīvē. Mūsu nodoms – operatīvi piegādāt klientiem santehnikas preces plašā sortimentā ar ideālu cenas-kvalitātes attiecību.

Ievērojot tirgus prasības pēc cenas un Uzņēmuma izvirzītās prasības pēc kvalitātes, SIA „MAGMA” 2009.gadā uzsāka jaucējkrānu komplektāciju, rūpīgi pārdomājot un piemeklējot katru detaļu no atšķirīgiem ražotājiem. Savukārt lokanos pievadus SIA „MAGMA” ražo jau no 2005.gada. Tiek piedāvāti vairāk nekā 400 dažādu veidu un garumu pievadi.

Visi MAGMA jaucējkrāni, pirms tie nonāk veikalu plauktos, tiek rūpīgi testēti, pārbaudot tos gan vizuāli, gan tehniski, lai vairotu prieku un ērtības cilvēku dzīvē. Visas komponentes, kas paredzētas saskarei ar ūdeni, ir veidotas no augstākās kvalitātes misiņa, kas nodrošina gan augstāku jaucējkrānu kvalitāti, gan tā izmantošanu, nekaitējot cilvēku veselībai.

Visiem MAGMA jaucējkrāniem ir raksturīga izcila cenas-kvalitātes attiecība, kam par apliecinājumu kalpo klientu pozitīvās atsauksmes par jaucējkrānu kvalitāti, zemais garantijas gadījumu skaits (<0,5 %) un augšupejoša pārdošanas līkne.

100
Cilvēks kā galvenā vērtība

SIA Magma galvenā vērtība ir cilvēks un, tāpēc uzņēmumā ļoti lepojas ar izvirzītām prioritātēm – preces kvalitāte, atbilstoša cena, pastāvīgi preču krājumi noliktavā un plašs sortiments, kā arī operatīva piegāde. Uzņēmumā strādājošie cilvēki nes atbildību par izstrādājumu nekaitīgumu, tāpēc regulāri tiek kontrolēts svina daudzums misiņa sastāvā, lai izstrādājumi, kas ir saskarē ar dzeramo ūdeni un uzturu, negatīvi neietekmētu cilvēku veselību. Pirms prece nonāk pie klienta, tiek pārbaudīta tās spiediena izturība pie 12 bāriem.

100
Piegādes noteikumi

SIA MAGMA Baltijas valstīs ir sava loģistika. Piegādes tiek veiktas 24h laikā. Pasūtījumi Eiropas ekonomiskās zonas valstīs tiek izpildīti 21 dienas laikā.

100
Civiltiesiskā apdrošināšana

Civiltiesiskā apdrošināšana 24/7 SIA Magma ir Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana, kas darbojas visās Eiropas ekonomiskās zonas valstīs.